Słynny labirynt w Łebie

Łeba (https://pl.wikipedia.org/wiki/Łeba) to bardzo popularna nadmorska miejscowość, która każdego roku odwiedzana jest przez wielu turystów z całej Polski. Piaszczyste plaże, piękne krajobrazy, interesujące warunki noclegowe – to istotne argumenty, aby zdecydować się właśnie na wypoczynek w Łebie. Od razu można podkreślić, że jeśli chodzi o noclegi możemy liczyć na naprawdę urozmaiconą ofertę, co może potwierdzić w zasadzie każda większa baza w Internecie . Miasto oferuje odwiedzającym wiele atrakcji różnego rodzaju.

Jedną z ich jest słynny labirynt – miejsce, które przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom ciekawych przygód. Plątanina ścieżek znajduje się na terenie parku, gdzie można liczyć jeszcze na dodatkowe atrakcje. To jedno z tych miejsc, które może dostarczyć rozrywki zarówno dorosłym odwiedzającym, jak i dzieciom w każdym wieku. Od razu warto zaznaczyć, że to na chwilę obecną największy labirynt naturalny na terenie naszego kraju, zajmuje on łącznie powierzchnię ok. 500 m2. W jego obrębie postawiono specjalne platformy widokowe. Oprócz tego szukający wyjścia muszą po drodze zdobyć 5 baz. Jest to świetna zabawa także i dla rodziców z małymi dziećmi – przed wejściem można wypożyczyć drewniany wózek. Oczywiście dla osób, które dotychczas nie miały styczności z takimi atrakcjami może być dość trudny do przejścia, dlatego też warto zaopatrzyć się w mapę. Jedno jest pewne, labirynt to znakomita rozrywka dla turystów w każdym wieku. Naprawdę warto go odwiedzić!

W Łeba Parku możemy liczyć na rozmaite dodatkowe atrakcje. Jedną z nich jest chociażby gra w Boule. Ta tradycyjna gra francuska zyskuje obecnie dużą popularność także i w innych krajach. Boule, zwana także petanką, to gra towarzyska z elementami zręcznościowymi, które z pewnością spodoba się nie tylko osobom dorosłym, ale także i dzieciom w różnym wieku. W łebskim parku rozgrywki bule odbywają się na tzw. bulodromie, czyli specjalnie przygotowanym do tego celu placu. Ponadto zajrzeć można do Magicznego Ogrodu Gier, gdzie udostępniono gry zręcznościowe oraz logiczne w formacie XXL. Chodzi np. o cymbergaja, bierki itd. Magiczny Ogród Gier to znakomita opcja dla wszystkich, którzy lubią spędzać aktywnie wolny czas na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>